שילוב קירות גבס חכמים בבנית בית פרטי

הגבס כבר מזמן לא שייך רק לתחום הרפואי שם הוא משמש בעיקר לצרכי קיבוע של גפיים בעיקר. את החומר הפשוט הזה אימצו זה מכבר גם בחברות הבנייה כאשר הגבס הפך להיות תחליף מושלם לקירות בבית, לנישות שונות, להנמכת תקרות וגם ליצירת ארונות ומדפים. כי בעזרת הגבס ניתן ליצור כמעט כל דבר. החומר הנוח והגמיש מאפשר להגיע לתוצרים מיוחדים כך שהבית יקבל מראה מרשים ונקי בעלויות יחסית נמוכות.

שילוב קירות גבס בצורה חכמה!

אז נכון שהגבס הוא חומר מעולה ואפשר ליצור בו כמעט הכול. עדיין חשוב לזכור. אחרי הכול, הגבס הוא לא בטון וגם לא אבן. יש לו את התכונות שלו שהן לא תמיד מתאימות לכל סיטואציה. לא כל קיר בבית יכול להיעשות מגבס. קירות חדרי הממ"ד למשל, חייבים להיות חזקים יותר. אך לא רק הם. קירות החוץ של הבית וכך גם קירות שעליהם תרצו להעמיס משקל גבוה, תמיד עדיף שיהיו עשויים מחומרים חזקים יותר. עם זאת, בחדרים רגילים, האפשרות הזו של שימוש בגבס הינה חכמה מאוד במיוחד שכושר הבידוד שניתן ליצור בקירות אלו הינו גובה מאוד והמראה הוא ממש כמו כל קיר אחר בבית.

עבודות גבס – רק אצל המקצוענים

כשאתם רוצים ליצור עבודות גבס שונות בבית, עליכם להבין. עבודות גבס, לפני הכול ואחרי הכול דורשים מקצועיות, ידע וניסיון בתחום. אחרי הכול אתם לא רוצים לראות תוצאות לא מרשימות וכאלה שייצרו מראה מרושל בגימור לא מלוטש. על כן, חשוב לשים לב שאתם פונים אל אנשי מקצוע מומחים שיש להם את כל הידע ואת הניסיון וכי יש להם את הכלים הנדרשים כדי להגיע לתוצאות מלוטשות ומקצועיות.

מקצועני הגבס הם אלו שידעו קלוע לטעם שלכם וכך להגשים לכם את כל החלומות.

ארונות ומדפים מגבס

כפי שכבר ציינו, עבודות גבס לא מסתכמות אך ורק בבנייה של קירות בבית. עבודות הגבס כוללות גם בנייה של ארונות ובעיקר ספריות פתוחות, יצירת מדפים לדברי נוי או יצירת נישות שונות בבית. ברגע שיש לכם את השטח הנתון בו אתם רוצים לבנות את הספרייה, הרי שתוכלו להקים שם ספרייה מדהימה במראה הכי נקי ונעים לעין. 

בספריות הגבס ניתן לשלב גם דלתות זכוכית שיסגרו על הספרים וימנעו את התאבקותם מה שגם יהדר את מראה הארון. אפשר לשלב עץ בגיורים מיוחדים וכך ליצור ארון ספרים מפואר.

רבים משלבים גם תאורה נסתרת או גלויה בין ובתוך הגבס מה שבהחלט מעניק מראה ייחודי לכל הספרייה. 

גם כאן, חשוב מאוד לפנות אל איש מקצוע מומחה המציע עבודות נגרות בשילוב עם עבודות גבס וזאת כדי להגיע לתוצאות הרצויות.

אנחנו כאן להזמנת עיצוב ספריות גבס בטעם שלכם ובאיכות וגימור בלתי מתפשרים.

קבלן שלד מומלץ - אלי
קבלן שלד מומלץ - אלי

אלי ביטון קבלן שלד מעל ל-15 שנות ניסיון
במהלך השנים האחרונות הובלתי מאות פרויקטים עם דיוק בפרטים הקטנים. כל פרויקט מרגש אותי מחדש

תוכן עניינים
השאירו פרטים עכשיו
או התקשרו
050-0000000
תוכן עניינים