בניית שלד פלדה

תפקידו של שלד המבנה יהיה להחזיק את כל המבנה לאחר סיום העבודה עצמה. הרי על השלד עצמו יהיה ניתן להציב את כל האלמנטים השונים שהופכים את המבנה למיוחד. ללא שלד איכותי תמצאו את עצמכם במצב שבו תהיו מוגבלים לבצע פעולות.

במצבים מסוימים תוכלו להעמיד את עצמכם בסיטואציה בעייתית, כזאת שעלולה אפילו לסכן אתכם. בהקשר של בניית שלד מבנה, בניית שלד פלדה היא הבחירה העדיפה על מרבית הקבלנים.

מה הופך את הפלדה להיות חומר הגלם המועדף על אנשי המקצוע שבונים שלדי מבנים?

בניית שלד פלדה

מהם היתרונות של בניית שלד פלדה?

היתרונות של שלד פלדה הם רבים בהשוואה לחומרי גלם אחרים איתם בונים שלדי מבנים. הגמישות של חומר הגלם הזה, יחד עם האיכות הגבוהה שלו עושים את ההבדל.

מצד אחד השלד של המבנה יכול להחזיר שנים רבות מבלי שיהיה עליכם לחזק אותו. בו בזמן בסיטואציה שבה מתרחשת רעידת אדמה או כל תזוזה של הקרקע, הגמישות מונעת בעיות רציניות.

כאשר בוחנים חומר גלם ליצירת שלד מבנה טוב לקחת בחשבון את כל התרחישים האפשריים. שלד פלדה לבית עושה עבודה מעולה, אפילו מעבר למה שאתם מצליחים לדמיין לעצמכם.

האם שלד פלדה מתאים למזג האוויר הישראלי?

בעת בחירת חומר גלם לבניית שלד מבנה חובה לקחת בחשבון את תנאי מזג האוויר הישראלי. בניית שלד פלדה פופולארית בישראל בין היתר בגלל היותו אידיאלי למזג האוויר החם. ברוב ימים השנה השמש קופחת על המבנה, מה שמחייב את חומר הגלם להיות מספיק איכותי.

אחרת תמצאו את עצמכם בעוד כמה שנים במצב שבו השלד של המבנה נשחק. במצב כזה יהיה עליכם לבצע פעולות שונות כדי לחזק ולשמר אותו. שלד לבניין או לבית פרטי חייב להיות כזה שיאפשר לכם להתעסק בעניינים אחרים ולא בו.

בסוף העבודה מקבלים אחריות?

עוד אחד מהיתרונות של בניית שלד פלדה הוא שבסוף העבודה תקבלו אחריות ארוכה. קבלני שלד מוכנים להעניק אחריות על שלד פלדה מכיוון שחומר הגלם הזה איכותי.

בשונה מחומרי גלם אחרים שאמינותם בסימן שאלה, כאן כולם מבינים כי מדובר על משהו אחר. חומר גלם שנותן שקט גם לקבלן וגם לאדם שעבורו נבנה המבנה על פי הדרישות השונות.

כל הצדדים ירצו להיות מרוצים מהתוצאה הסופית, וגם מכך שלא צפויות בעיות בעתיד. נדגיש כי בניית שלד פלדה מחייבת עבודה עם קבלן שמכיר את חומר הגלם הזה. כך תוכלו להוציא מהבנייה את מירב היתרונות, עניין שאי אפשר להקל לגביו ראש.

מהו המחיר של בניית שלד פלדה?

שלד פלדה מחיר יכול לנוע בין 650-700 ש"ח, אך בחלק מהמקרים מגיע גם ל-1200-1300 ש"ח למטר.

מה שאתם צריכים לעשות זה להבין כמה כסף עומד לרשותכם לטובת בניית השלד. עבודה עם קבלני שלד שונים מביאה איתה בין היתר גם עלויות שונות, כל אחד בהתאם ליכולותיו.

בדיוק כמו שלאנשי מקצוע אחרים יש מחירים שונים, כך זה קורה גם במקרה של קבלני שלד. טוב יהיה שתעשו סקר שוק וגם השוואת מחירים כדי לקבל את העלות הכי משתלמת.

אך המחיר הוא עניין שולי, כדאי לכם לקבל שקט בסיומה של העבודה.

תכתוב קבלן שלד מומלץ - אלי
תכתוב קבלן שלד מומלץ - אלי

אלי ביטון קבלן שלד מעל ל-15 שנות ניסיון
במהלך השנים האחרונות הובלתי מאות פרויקטים עם דיוק בפרטים הקטנים. כל פרויקט מרגש אותי מחדש

תוכן עניינים
השאירו פרטים עכשיו
או התקשרו
072-3307263
תוכן עניינים