בניית וילות

בניית וילות בשונה מדירות בבניינים משותפים מתבצעת ברוב המקרים באופן עצמאי. אנשים יכולים לקנות שטח שבו הם הולכים להקים את הוילה המושלמת מבחינתם.

מי שקנה את השטח יהיה אחראי על בחירת הצוות שילווה אותו לאורך הדרך. המטרה הסופית תהיה לבנות את הבית האידיאלי, זה שעונה על כל הציפיות. אך לפני שיוצאים לדרך יש כמה דברים שחובה לדעת אותם כדי לסיים את הפרויקט בהצלחה.

אולי כרגע זה נראה לכם רחוק מאוד אך בעוד שנה או שנתיים תסיימו את הבנייה. השאיפה הטבעית היא שהוילה תהיה כפי שדמיינתם אותה, מבלי להתפשר על אף פרט.

בניית וילות

מהם השלבים במסגרת בניית וילות?

על מנת להצליח בפרויקט יהיה על הבעלים של השטח להכיר את כל שלבי העבודה.

  1. השלב הראשון – הוא שלב התכנון ובניית התוכנית עצמה שבה דבקים לאורך הבנייה.
  2. השלב השני – יהיה השלב שבו מבצעים את העבודה הראשונית ובונים את השלד.
  3. במסגרת השלב השלישי – בונים את המעטפת על מנת לתת לוילה את הנראות הרצויה.
  4. בשלב הרביעי – נכנסים אל תוך הוילה כדי לדאוג לנראות הפנימית שלה.
  5. השלב החמישי – והאחרון הוא השלב שבו אוטמים את הגג ואת הקירות.

כל אחד מהשלבים הוא עולם שלם בפני עצמו, לכל אחד מהם צריכים להקדיש מחשבה יתרה. הקפדה על כל אחד מהשלבים האלה תאפשר את השגת התוצאה הרצויה. קבלן וילות יהיה האיש שאחראי על המעבר משלב לשלב בצורה נכונה.

מדוע לבנות וילה עם קבלן וילות?

בניית וילות עם קבלן מנוסה מביאה איתה יתרונות רבים שמחובתכם להכיר. היתרון הראשון הוא שעם קבלן תדעו כי התוצאה הסופית תהיה לשביעות רצונכם. בנוסף העבודה תדפוק כמו שעון שוויצרי, תסיימו אותה בדיוק בזמן הרצוי מבחינתכם. כל זה קורה כאשר תוכלו להמשיך לנהל את שגרת החיים, ולא להשתעבד לבנייה עצמה.

מי שמנהל בעצמו את הבנייה חייב להיות באתר הבנייה כל היום, מציאות מאתגרת במיוחד. קבלן וילות יהיה האיש שיהיה במקומכם באתר הבנייה בכל פעם שיהיה בכך צורך. אתם מהצד שלכם ממשיכים בשגרה הרגילה, עד שהבנייה תסתיים ותוכלו להיכנס לוילה החדשה שלכם.

מהו משך זמן בנייה של וילה?

כל בנייה נשקלת לגופה, בוודאי כאשר כל פעם יכולים להיות אילוצים אחרים. במרבית המקרים משך זמן בנייה של וילה אורך בין 12 עד 24 חודשים ללא עיכובים מיוחדים. כל עיכוב יכול לגרום לכך שהבנייה תימשך כמה חודשים מעבר לזמן הנקוב.

עם זאת בעבודה עם קבלן וילות תוכלו לקבוע בחוזה העבודה מועד סיום לעבודה. זוהי הדרך שלכם להיות בטוחים כי תיכנסו לוילה החדשה בזמן שבו תכננתם להיכנס.

אם יהיה עיכוב תהיו זכאים לקבל פיצוי, בכל זאת מדובר על עוגמת נפש שעשויה להשפיע רבות. עם הקבלנים הנכונים לא אמורה להיות בעיה שהבנייה לא תסתיים תוך כ-24 חודשים לכל היותר.

כמה עולה לבנות וילה?

המחיר לבניית וילה יכול לנוע בין 5000 ש"ח עד 10,000 ש"ח למ"ר.

כמעט בלתי אפשרי לתת אומדן מדויק לעלות של בניית וילה כי לכל אחד תהיינה דרישות שונות.

הטיפ הכי טוב שנוכל לתת לכם במקרה הזה הוא להכין תקציב ייעודי לבניית הוילה. כתוצאה מכך תוכלו להבטיח כי לא תכניסו את עצמכם להרפתקאות מיותרות.

עם התקציב שנקבע מראש תהיה אופציה לתכנן את הוילה ואת הבנייה עצמה. יכול להיות שיהיה צורך לוותר על חלק מהדרישות כדי לעמוד בתקרת התקציב שאותה העמדתם לבנייה. אך טוב לדעת כי אינכם מכניסים את עצמכם למקום שעשוי להוות בעיה בשבילכם.

תכתוב קבלן שלד מומלץ - אלי
תכתוב קבלן שלד מומלץ - אלי

אלי ביטון קבלן שלד מעל ל-15 שנות ניסיון
במהלך השנים האחרונות הובלתי מאות פרויקטים עם דיוק בפרטים הקטנים. כל פרויקט מרגש אותי מחדש

תוכן עניינים
השאירו פרטים עכשיו
או התקשרו
072-3307263
תוכן עניינים