יציקת בטון בגינה ושיפוץ גינה

נמאס לכם להסתכל על אזור הגינה הלא מאורגן והיבש שלכם? אם אתם חולמים על עיצוב גינה חדש עם צמחייה, שביל יפהפה ונקודות עניין שונות, בפוסט הבא נדסקס בכל מה שצריך לדעת על הקמת גינה חדשה, יציקות בטון בגינות, עיצוב גינות ושיפוץ הגינה – המשיכו לקרוא. 

קחו בחשבון את מיקום הגינה ואיכות הקרקע

הדבר הראשון שאתם צריכים לקחת בחשבון לפני שמקימים גינה הוא האזור שבו אתם רוצים להקים אותה. רוב הגינות משגשגות בצורה הטובה ביותר באזורים עם הרבה אור שמש, לכן בחירת המקום הנכון היא בסיסית. יש לציין, חלק מהצמחים מצריכים מינונים שונים של חשיפה לאור השמש, כך שבחירת המיקום של הגינה ישליך כמובן גם על בחירת הצמחים שתגדלו בה בעתיד. וכאשר מדובר על בחירת הצמחייה, יש להדגיש כי איכות הקרקע מהווה פרמטר אשר משליך על השגשוג של הגינה. במקרים בהם הקרקע אינה איכותית, מומלץ להפוך את האדמה ולשלב סוגי אדמה שונים לפני שמקימים את הגינה עצמה, כמו גם לשלב באדמה דשן מתאים. 

מה חשוב לדעת על יציקת בטון בגינה?

בטון הוא חומר נפוץ מאוד לשימוש כאשר מעוניינים לבנות שביל גינה, מפלסי מדרגות, אזורים מוגבהים בגינה ועוד. באופן כללי, תהליך היציקה של הבטון עבור הקמת גינה חדשה כולל 4 שלבים עיקריים: תכנון ומדידות, הכנת השטח והיציקה עצמה. לבסוף, השלב האחרון יהיה ליטוש הבטון, מה שאנשי המקצוע מבצעים באמצעות מכונות פוליש עוצמתיות במיוחד שיכולות לעמוד בעומס החיכוך של החלקת הבטון. יש לציין, בחירת הבטון הוא מהותית, שכן לכל סוג בטון יש מאפיינים אחרים אשר מייצרים נראות ותחושה אחרת בגינה. לכן, ההמלצה היא לאתר קבלן הקמת גינות שיכול להציג בפניכם תיק עבודות עם מגוון עבודות שונות לבחירתכם. 

כמה עולה יציקת בטון בגינה, וכיצד להוזיל עלויות?

מחיר יציקת בטון בגינה משתנה בהתאם לסוג הבטון, היקף העבודה וכן הצורך בחיבור תשתיות שונות ליציקת הבטון (כמו תשתיות חשמל, השקיה, תאורה ועוד). באופן כללי, מחיר יציקת בטון בגינות יכול לנוע בין כ-220 – 550 ₪ למ"ר, אך ניתן להוזיל את העלויות בעזרת השוואת מחירים להקמת גינה. השוואת מחירי עיצוב והקמת גינות מאפשרת לכם מצד אחד להוזיל מחירים, אבל חשוב מכך, גם למצוא את אנשי המקצוע הכי טובים באזור המגורים שלכם. לכן, הקפידו על הזכות שלכם לצרכנות חסכונית וחכמה יותר.  

לסיכום, כמה עולה הקמת גינה חדשה?

בסופו של דבר, מחיר הקמת גינה חדשה יכול לנוע בין טווחי מחירים מאוד רחבים, החל מאלפי שקלים ועד עשרות או מאות אלפי שקלים. הכל תלוי במסוגלות שלכם לבצע עבודות שונות בעצמכם, וכך לחסוך בעלויות ניכרות בתהליך. אם אתם מחליטים להעביר את כלל המושכות לאנשי המקצוע, השוואת המחירים הופכת לחשובה אפילו יותר. מכיוון שהפרויקט הסופי יכול להסתכם בעלויות גבוהות, חשוב כבר עכשיו לעשות את סקר השוק, כלומר מראש, כדי לקבל את התמונה המלאה של מחירי השוק הממוצעים. 

קבלן שלד מומלץ - אלי
קבלן שלד מומלץ - אלי

אלי ביטון קבלן שלד מעל ל-15 שנות ניסיון
במהלך השנים האחרונות הובלתי מאות פרויקטים עם דיוק בפרטים הקטנים. כל פרויקט מרגש אותי מחדש

תוכן עניינים
השאירו פרטים עכשיו
או התקשרו
050-0000000
תוכן עניינים