בנייה אקולוגית

בנייה אקולוגית הפכה להיות שם דבר בעולם הבנייה של המאה ה-21. יכול להיות שאתם מכירים אותה בשמותיה הנוספים: "בנייה ירוקה" או "בנייה בת קיימא".

ניתן להגיד בפה מלא כי עבור אנשים הבנייה האקולוגית היא דרך חיים שבה הם דבקים. זה בא לידיי ביטוי במבנה שהם גרים בו, וזה ממשיך בפעולות השונות שהם עושים דרך קבע.

אם בעבר היה נהוג לראות את הבנייה הזאת במדינות שונות בעולם, כיום היא נפוצה גם בישראל. המון קבלני שלד מומלצים בונים את המבנים החדישים באופן הזה כדי להרוויח את כל היתרונות הרבים. אם אתם מתכננים לבנות בית פרטי יכול להיות שתעדיפו לעשות זאת בשיטה הזו.

בנייה אקולוגית

בנייה אקולוגית – מה זה אומר?

בנייה ירוקה ואקולוגית שמה את העניין של שמירה על איכות הסביבה בראש סדר העדיפויות. זה מיושם בבחירת חומרי הבנייה, בחיסכון בצריכת האנרגיה ובשמירה על הסביבה בעת הבנייה עצמה. אם בעבר העניינים האלה לא היו נמצאים על הפרק, בעולם של ימינו חובה להתייחס אליהם. כל החומרים שאיתם בונים את המבנים הם חומרים שמיוצרים באופן אקולוגי.

נדגיש כי מבחינת איכות המבנה לא צריכים להיות פערים בין הבנייה הרגילה לבנייה הירוקה. בגלל סימני השאלה הרבים האפשרות של בנייה אקולוגית בישראל נתקלה בקשיים. אך היום אפשר לראות זאת באופן מוחשי, הבנייה האקולוגית לא נופלת מהבנייה המסורתית.

מהם היתרונות של בנייה ירוקה?

  • הבנייה הירוקה היא בנייה שבאמצעותה ניתן לשמור על כדור הארץ. אנו שוברים את הראש כיצד נוכל לשמור על המקום שנותן לנו כל כך הרבה בתמורה. שינוי דפוס הבנייה הקיים במדינות רבות בעולם יכול להפוך את הקערה על פיה. יחד עם השינוי הזה יכולים להגיע עוד שינויים נוספים בדפוסים אחרים בחיינו.
  • בנייה אקולוגית גורמת לכך שהמבנה יהיה מתוכנן בקפידה. מה שמביא חיסכון אקולוגי שמתורגם לחיסכון בהוצאות השוטפות בתחזוקת הבית. בעת בחירה בין סוגי בנייה יהיה עליכם לחשוב על היום שאחרי. כאן אתם יודעים כי הבית שנבנה באופן הזה יאפשר דברים שלא חשבתם עליהם קודם לכן.
  • מעבר לכך שבנייה ירוקה שומרת על כדור הארץ, היא שומר עליכם הדיירים. החומרים שאיתם בונים את המבנה הם חומרים ידידותיים גם לנו בני האדם. מה שאומר שלא תמצאו את עצמכם מתמודדים עם בעיות שנוגעות לחומרי הגלם שאיתם נבנה המבנה. תוכלו להתגורר בו יחד עם ילדיכם ללא שום חשש.
  • בנייה אקולוגית מאפשרת חופש מלא בעת תכנון ועיצוב המבנה. לא תמצאו את עצמכם מתמודדים עם מגבלות בגלל שבחרתם לבנות בשיטה הזו. יש כאלה שיוצאים מנקודת הנחה כי בנייה אקולוגית עשויה להיות כזאת שתגביל אתכם בעת הבנייה. המציאות מוכיחה כי בדיוק ההפך הוא הנכון – יהיה לכם חופש מלא.

מהי העלות של בנייה אקולוגית בישראל?

המחיר לבנייה אקולוגית של בית פרטי יכול לנוע בין 6500-8500 ש"ח למטר. כך שעלות של בניית בית פרטי סטנדרטי תנוע בין 650 אלף עד מיליון ש"ח.

היוקר של בניית מבנים בישראל לא פוסח גם בהקשר של בנייה ירוקה.  כל תוספת מיוחדת לבנייה עשויה לייקר את המחיר שאותו יהיה עליכם לשלם. סוגי בנייה לא משפיעים בצורה ניכרת על המחיר, אך הם גם משפיעים על חווית המגורים עצמה.

על ידי השוואה בין קבלנים שונים תוכלו להוזיל עוד קצת את המחיר אותו תשלמו. כך תהיה לכם היכולת לבחור קבלן שלד שגם ייתן הצעה טובה וגם יספק עבודה מצוינת. התוצאה הסופית היא זאת שאמורה להעסיק אתכם מתחילת התהליך ועד סופו.

בנוסף, עשוי לעניין אתכם: בניית שלד פלדה.

אזורים בהם אנחנו מספקים שירות:

קבלן שלד מומלץ - אלי
קבלן שלד מומלץ - אלי

אלי ביטון קבלן שלד מעל ל-15 שנות ניסיון
במהלך השנים האחרונות הובלתי מאות פרויקטים עם דיוק בפרטים הקטנים. כל פרויקט מרגש אותי מחדש

תוכן עניינים
השאירו פרטים עכשיו
או התקשרו
050-0000000
תוכן עניינים