איך משלבים תאורה מודרנית בעת בניית שלד של מטבח?

המטבח הוא אולי החדר החשוב בבית. הוא המקום לו אנחנו יכולים לקרוא גם 'הלב הפועם' של המרחב המשותף. הרי במטבח הכל קורה. אנחנו מגיעים אליו אם אנחנו רוצים לקחת משהו קטן לאכול, כדי להכין סנדוויצ'ים לילדים בבוקר או בשביל לבשל ארוחות לשבתות וחגים. כל מעצב פנים יגיד לכם כי הפונקציה אולי הכי חשובה בעיצוב של בית פרטי, היא התאורה. עיצוב מדויק של תאורה, יכול להשפיע על האווירה במטבח כמו גם במקומות נוספים ברחבי הבית. במאמר הבא נסביר איך משלבים בצורה מדויקת תאורה מודרנית לבית. נדבר על בחירה של תאורה למטבח מודרני ובכלל, על כל הדברים אליהם כדאי לשים לב בבניית השלד. מתחילים עכשיו. 

כמה מילים על הקמת השלד  

עיצוב פנים הוא תחום המשלב בין אומנות ובין מתן מענה פרקטי לצרכים שונים. כאשר המטרה היא למעשה להבטיח כי הבית שלכם, המטבח במיוחד, יהיה מקום בו נעים לכם לעבוד. כלומר, במסגרת העבודה, נרצה לתכנן מקומות אחסון רבים ככל הניתן. ניצור משטחי עבודה נוחים ונבין בדיוק, איך לעצב את פינת האוכל כך שתוכל לענות על הצרכים שלכם בצורה מושלמת. בנוסף, כאשר אנחנו בונים את התשתית, את השלד למטבח, אנחנו מטפלים בכל המערכות אשר דרושות לנו במטבח. זו יכולה להיות צנרת ישנה אשר בה אנחנו צריכים לעשות שיפוץ. זה יכול להיות תכנון מחדש של נקודות חשמל. אגב, לכן כל כך חשוב בשלב הזה לבחור תאורה למטבח מודרני. פשוט משום שלא פעם, רק אחרי בחירה של תאורה מדויקת, נדע איפה אנחנו רוצים להעביר נקודות חשמל ובאיזה אופן. לכן, אנחנו תמיד ממליצים לקבל החלטה בנושא הזה מראש. הכלל הזה לא נכון בכל מקרה. למשל, בחירה של ברזים או כיורים יכולה גם להיעשות בהמשך. אבל תאורה היא אבן יסוד קריטית אליה אנחנו צריכים להתייחס במלוא הרצינות. 

אז מה מאפיין תאורה מודרנית? 

לתאורה במטבח מודרני יש כמה מאפיינים מרכזיים: 

גופי התאורה בדרך כלל לא ייקחו הרבה מקום. 

בניגוד לתאורה במטבח בסגנון כפרי וכדומה, מטבח מודרני מאופיין בעיצוב פונקציונאלי וקווים נקיים. כלומר, אם במטבח כפרי אנחנו יכולים לתלות גוף תאורה גדול אשר יוסיף אלמנט עיצובי לחדר. בעיצוב מטבח מודרני, אנחנו נבחר בתאורה שקועה בקיר, כזו אשר לא תופסת יותר מדי מקום, אבל כן עונה על הצרכים שלנו במדויק. 

אנחנו נבחר בתאורה אשר תחמיא לחלל. 

גם אם מדובר על תאורה למטבח מודרני וגם אם מדובר על מטבח המעוצב בסגנונות אחרים, אנחנו רוצים להשתמש באור בתבונה. צבע התאורה וכדומה, ישפיע על האווירה בחדר. מטבח מודרני לא צריך להיות מנוכר או לא נעים לעין. כלומר, אנחנו כן נרצה לבחור בתאורה חזקה דיה, כזו שתאפשר לנו לעבוד בקלות, אבל גם כזו אשר תחמיא למרחב במידה הרבה ביותר. 

האמת היא כי ישנן אפשרויות רבות 

הקסם בעיצוב פנים הוא שכל אחד מגיע עם חלום קצת אחר. בעוד המטרה היא להצליח ולצקת לתוך תהליכי התכנון והעיצוב, משהו מהטעם המיוחד שלכם. אנחנו ממליצים לכם להיכנס לאתר האינטרנט או לחפש ברשתות. כך, תוכלו למצוא דוגמאות לגופי תאורה המעוצבים בסגנון מודרני. נסו לדמיין את מראה המטבח בתום העבודה. כך, תצליחו ביחד עם אנשי המקצוע, להגיע לתוצאה הרצויה. 

עכשיו הזמן להשקיע בבית 

הגיע הזמן להפוך את בית המגורים שלכם למקום בו תמיד רציתם לחיות. עיצוב מדויק של מטבח מודרני, זו נקודה טובה להתחיל ממנה את המסע.

קבלן שלד מומלץ - אלי
קבלן שלד מומלץ - אלי

אלי ביטון קבלן שלד מעל ל-15 שנות ניסיון
במהלך השנים האחרונות הובלתי מאות פרויקטים עם דיוק בפרטים הקטנים. כל פרויקט מרגש אותי מחדש

תוכן עניינים
השאירו פרטים עכשיו
או התקשרו
050-0000000
תוכן עניינים