מתי זה הזמן הנכון לקנות ריהוט לבית בעת בניית בית חדש?

עוברים תהליך שיפוץ? מחליטים לבנות בית חדש? אולי הגיע הזמן לרכוש רהיטים חדשים בשביל לעצב את הבית בדיוק כמו שאתם רוצים. בחירה של רהיטים לבית זו ממש אומנת בפני עצמה. לא במקרה מעצבי פנים מקבלים לא מעט כסף, כדי שידעו לכוון ולהדריך, אילו פריטים חדשים כדאי להציב בסלון או בחדר השינה. אנחנו כאן כדי להדריך אתכם ולספר מה כדאי לעשות כדי לרהט את הבית בדיוק כמו שתמיד רציתם. כמובן, נסביר באיזה שלב של השיפוץ או בניית הנכס, כדאי לרכוש את המוצרים ואיפה מאחסנים אותם עד שיוצבו במקום החדש. נשמע מעניין? המשיכו לקרוא. 

אז איך בוחרים את הרהיטים המתאימים ביותר? 

רגע לפני שנחליט מתי אנחנו רוצים לרכוש את הרהיטים החדשים, אנחנו צריכים להבין איך לבחור את הפריטים המדויקים עבורינו. איך עושים את זה? קבלו כמה טיפים של מעצבי פנים מובילים:

בחרו פריטים אשר יש לכם בהם צורך פונקציונאלי: 

בסופו של יום, המטרה בעיצוב הבית מחדש, היא להפוך את החיים שלכם הרבה יותר נוחים. נכון, אנחנו נשים דגש גם על אסתטיקה כמובן. אבל אנחנו רוצים למצוא את הכלים שיאפשרו לכם לחיות חיים נוחים ויעילים יותר. בשביל זה אנחנו צריכים שיהיו לנו הפריטים הרלוונטים. בין אם מדובר על יחידות אחסון ובין אם מדובר על שולחן נוח לעבודה בחדר העבודה. אגב, אתם לא חייבים לדעת בשלב הראשון בדיוק אילו רהיטים חסרים לכם. אתם יכולים גם סתם לנסות להבין מה אתם עושים במהלך היום ומה יכול להפוך את העבודה שלכם יעילה ונוחה יותר. בהמשך, אתם תמצאו רהיטים אשר מציעים לכם בדיוק את הפתרונות לבעיות שלכם. 

חשבו על הקו העיצובי של הבית: 

לצורך העניין, אם בחרתם לעצב את הסלון בסגנון כפרי, גם בחירה של פינת אוכל צריכה להתאים לאופן בו בחרתם לעצב את הסלון. לצורך העניין, במקרה הזה, פינת אוכל יוקרתית ומעוצבת יכולה להיות עשויה עץ למשל, כך יישמר המראה הכפרי האותנטי. לעומת זאת, אם אתם בוחרים לעצב את הבית בסגנון מודרני, בחרו בפריטים עם קווים נקיים, כאלו אשר מתאימים לסגנון העיצוב הזה בדיוק. 

בחרו בפריטים אשר הולכים להישאר אתכם לאורך זמן: 

הרי אתם ואנחנו יודעים כי אתם ממש לא מתכוונים לרכוש רהיטים חדשים בכל שני וחמישי. ולכן אנחנו ממליצים לכם לרכוש כבר בשלב הראשון רהיטים מבית יוצר איכותי, כאלו אשר באמת יכולים לספק לכם מענה הולם לפרק זמן משמעותי. 

עכשיו לשאלה החשובה באמת, מתי להזמין את הפריטים? 

קודם כל, נגיד כי הנחת המוצא צריכה להיות עבודה עם אנשי מקצוע מצויינים. למה זה כל כך חשוב? כי רק קבלן שלד מקצועי יודע איך לנהל את העבודה כך שיצליח לעמוד בדיוק בלוח הזמנים הקבוע מראש. לכן, אנחנו ממליצים לכם קודם כל להבין ביחד עם בעל המקצוע, איך הוא מעריך את לוח הזמנים. אם אתם רואים כי יש מבצעים גדולים למשל ואתם לא רוצים לפספס את ההזדמנות לרכוש רהיטים במחירים אטרקטיביים, אתם יכולים לבחור. האם אתם רוצים לאחסן את הפריטים במקום זמני עד שהתשתיות יהיו מוכנות. אתם יכולים כמובן לבחור לוותר בשלב הזה ולהמתין לרגע בו ניתן יהיה לעשות העברה בלי לחשוש כי הרהיטים החדשים יתלכלכו תוך כדי עבודה. 

העיקר הוא לנצל את הזמן, עד לבואם של הרהיטים, כדי לבחור את הפריטים אשר יהפכו את הבית בדיוק למה שתמיד חלמתם עליו.

Picture of קבלן שלד מומלץ - אלי
קבלן שלד מומלץ - אלי

אלי ביטון קבלן שלד מעל ל-15 שנות ניסיון
במהלך השנים האחרונות הובלתי מאות פרויקטים עם דיוק בפרטים הקטנים. כל פרויקט מרגש אותי מחדש

תוכן עניינים
השאירו פרטים עכשיו
או התקשרו
050-0000000
תוכן עניינים
לכל שאלה וייעוץ ללא עלות השאירו פרטים